Titles you rated
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
LuciferRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0
Lucifer Season 5Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0