Movies
Ratings
1104
CocoRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 1.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 1.0
The BatmanRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0