Series
Ratings
119
Daughters-in-LawRated ★ 3.0
Hooray for LoveRated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 5.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
Romance TownRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.0
Golden BrideRated ★ 3.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.0
Assorted GemsRated ★ 3.0
StyleRated ★ 2.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0- Flames of DesireRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 2.0
Glory JaneRated ★ 2.0
Ruby RingRated ★ 2.0
Lie to MeRated ★ 2.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5