Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.5
Get Rich or Die Tryin'Rated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 1.0
OblivionRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5