Titles you rated
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Free SoloRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 1.5
EncantoRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.5
The Rat CatcherRated ★ 3.5