Titles you rated
ColombianaRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 1.5
TranscendenceRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 0.5
The TuxedoRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0