Movies
Ratings
124
Begin AgainRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Swing VoteRated ★ 3.0
3 Days to KillRated ★ 4.0