Movies
Ratings
148
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
He's on DutyRated ★ 3.0
The RockRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0