Movies
Ratings
193
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0- A Little PrincessRated ★ 5.0
Dear JohnRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The InternshipRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Safe HavenRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0