Titles you rated
Minority ReportRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
The Legend IRated ★ 1.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 1.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 1.0
HancockRated ★ 3.0
Tai-Chi MasterRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0