Titles you rated
ArgylleRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
The AmateurRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Back in ActionRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
The Electric StateRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
LiftRated ★ 2.5