Titles you rated
Anger ManagementRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 2.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Cube ZeroRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Hail the JudgeRated ★ 0.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
TangledRated ★ 2.5
Final Destination 2Rated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
MudRated ★ 3.0