Movies
Ratings
465
DetachmentRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0