Series
Ratings
19
Fallout Season 1Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5