Movies
Ratings
264
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 1.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Believer 2Rated ★ 0.5
Knives OutRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Junk StoryRated ★ 5.0
We Are XRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0- HeroRated ★ 1.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0