Titles you rated
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5
MovingRated ★ 5.0
SANCTUARYRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 4.0
Pegasus MarketRated ★ 0.5- UtahimeRated ★ 5.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
Tiger & DragonRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0