Movies
Ratings
298
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 0.5
Peter PanRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0