Movies
Ratings
20
Men in BlackRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0