Movies
Ratings
337
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02: The BeginningRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Road to BostonRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5