Series
Ratings
37
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5