Movies
Ratings
24
The Dark KnightRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0
Girl by GirlRated ★ 2.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Memento MoriRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Shrek the HallsRated ★ 3.0
DittoRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Age of Uprising: The Legend of Michael KohlhaasRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0