Movies
Ratings
848
The Drug KingRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 2.5
No MercyRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 4.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 0.5
Running ManRated ★ 2.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 1.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 1.5
PixelsRated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5
NobodyRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Take PointRated ★ 2.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 1.5