Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Archive 81Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Aria the NaturalRated ★ 5.0
Aria the OriginationRated ★ 5.0
ARIA The OVA~ARIETTA~Rated ★ 5.0
ARIA The AnimationRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5