Titles you rated
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
The PhoneRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Policeman's LineageRated ★ 1.0
EternalsRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 1.0