Movies
Ratings
222
Astro BoyRated ★ 3.5
Superman IIIRated ★ 2.5
The MedallionRated ★ 3.0
Chinese ZodiacRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 2.5
Go Go 70'sRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
The FlintstonesRated ★ 3.0
Ong Bak 2Rated ★ 3.0
Modern BoyRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 2.5
Sky HighRated ★ 4.0
Mr. VampireRated ★ 3.5
Green LanternRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0