Series
Ratings
19
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5