Titles you rated
Across the UniverseRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
Premium RushRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
2012Rated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0