Series
Ratings
111
GoblinRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.0
My Horrible BossRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.0
- Rainbow RomanceRated ★ 2.5
Romance TownRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
StyleRated ★ 4.5