Movies
Ratings
510
Happy TogetherRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5