Movies
Ratings
240
Extreme JobRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5