Movies
Ratings
201
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0