Titles you rated
The PhoneRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Memories of the SwordRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Third PersonRated ★ 1.0
SpyRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.5
Empire of LustRated ★ 2.0
Project AlmanacRated ★ 3.0