Movies
Ratings
379
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
 
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
In Our PrimeRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Munich: The Edge of WarRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Double JeopardyRated ★ 4.0
AlonersRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5