Series
Ratings
10
Designated SurvivorRated ★ 3.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5