Movies
Ratings
162
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 1.5
SunnyRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Dark ShadowsRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0