Titles you rated
The ChaserRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5