Movies
Ratings
280
TakenRated ★ 4.5
GreyhoundRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5