Titles you rated
The TerminalRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 0.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.5- The SoloistRated ★ 3.5
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
The Polar ExpressRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 2.0
The Invention of LyingRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.5
The TouristRated ★ 3.5