Movies
Ratings
30
Scandal MakersRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
FameRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0