Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 1.0
One on OneRated ★ 4.0
The Great EscapeRated ★ 5.0
NarvikRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5