Movies
Ratings
186
BlindnessRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
PlatoonRated ★ 4.0
AgoraRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0