Movies
Ratings
65
Ender's GameRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0