Titles you rated
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
ViceRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Be with YouRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5