Titles you rated
Thread of LiesRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 3.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0