Titles you rated
CasperRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
StreetDance 3DRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0