Movies
Ratings
76
Home AloneRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
My WayRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0