Titles you rated
The Fall GuyRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
State of PlayRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
EnemyRated ★ 3.5
The Station AgentRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5