Titles you rated
BootsRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.0
Normal PeopleRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5- AjinRated ★ 3.5
AjinRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Lockwood & Co.Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5