Titles you rated
The NegotiationRated ★ 1.5
Small Town RivalsRated ★ 1.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
It BoyRated ★ 1.5
The BabysitterRated ★ 2.5
BoltRated ★ 1.5
Crows Zero IIRated ★ 1.5
Crows ZeroRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
FerdinandRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0