Titles you rated
Steadfast StanleyRated ★ 5.0
To LiveRated ★ 4.0
Happy TimesRated ★ 4.0
The SonRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Movie 43Rated ★ 3.0
Hard EightRated ★ 3.5
QueenpinsRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Free BirdsRated ★ 3.0
Outrage BeyondRated ★ 3.5
Outrage CodaRated ★ 3.0
The Wings of the KirinRated ★ 3.5
The Crimes That BindRated ★ 4.0
Riding a Wave with YouRated ★ 3.5
Everybody's FineRated ★ 3.5- A Treasured CreationRated ★ 4.0
SekigaharaRated ★ 3.0
Spiral: From the Book of SawRated ★ 3.0